Tapety v škôlke: ako skombinovať obchod s potešením?

Tapety v škôlke: ako skombinovať obchod s potešením?

Počas opravy v detskej izbe je jedným z najdôležitejších dizajnových prvkov tapety. Ale prvá vec je vybrať ich správne, aby sa zmestili do vnútorného priestoru miestnosti a páčili sa majiteľovi miestnosti. Výber tapety pre dieťa je oveľa ťažší ako v akejkoľvek inej miestnosti, pretože tu je potrebné vziať do úvahy vek dieťaťa a jeho osobné preferencie.
Tapety v škôlke: ako skombinovať obchod s potešením?
zdroj
Hlavné nuansy zdobenia stien detskej izby

Po prvé, chcem vytvoriť dieťa pre svoj vlastný svet, kde by sa cítil chránený, zostal dušou v pokoji a pohodlí.

S pomocou niekoľkých úspešných riešení opravy môžete realizovať rozprávkové čaro v živote, či už ide o záhadné a temné lesy, kde slnečné lúče rozkrojenie jasné svetlo korunami stromov, alebo hviezdnej oblohy sa vzdialenú planétu v rozľahlom priestore, alebo dokonca aj svoje obľúbené kreslené postavičky. To všetko sa dá urobiť v miestnosti nielen pomocou hračiek a plagátov, ale aj tapiet a iných stavebných materiálov. To môže byť použitý Mural, obraz bol jasný a presný, rovnako ako obvyklé možnosti pri abstraktné a iluzórne povaha prostredie umožňuje deťom širšie myslieť a rozvíjať svoju predstavivosť. Odborníci tvrdia, že vytvorená atmosféra priaznivo ovplyvňuje psychický stav detí.

Samozrejme, akákoľvek mágia, aj keď sa týka iba situácie v miestnosti, by mala byť vysoká. Preto je potrebné pristupovať k príprave opravných diel s veľkou zodpovednosťou. Zvlášť dôležité je vybrať materiály šetrné k životnému prostrediu. Moderný trh je bohatý na množstvo takýchto tapiet a najbežnejšie možnosti pre detskú izbu sú nasledujúce:

Tapetový papier môže dýchať a nemá v jeho zložení syntetické látky. Sú lacné, takže sú prijateľné pre fanúšikov maľovať na stenách.

Tekuté tapety sa tiež nebojí tvorivých detí, môžu byť niekoľkokrát prekreslené ako znečistenie.

Umývateľné tapety majú dobrú hustotu a ľahko sa čistia.

Menej úspešnou voľbou by boli vinylové tapety, ktoré sú poškodené bez veľkého úsilia, a sklenené steny, ktoré vyžadujú komplexnú prípravu stien a vysoko kvalitné lepidlá.
farebné spektrum

Farba – jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré určujú náladu v miestnosti. V závislosti od vekovej skupiny dieťaťa sa odporúča použitie rôznych farieb a odtieňov.

1. Kroham na 2 roky je lepšie lepiť tapety s relaxačné pastelové kvety, ktoré vedú k pokojnému spánku kedykoľvek počas dňa.

2. Pohyblivé škodlivý pre deti od 2 do 5 rokov matrac 80 x 160, aktívne sa dozvedieť o svete, sa dobre hodí tapety s obľúbenými kreslenými postavičkami, ale nie príliš jasný vzrušujúce farby. Viac pokojných detí v tomto veku, naopak, potrebujú nasýtené farby, aby v nich vyvinuli mobilitu a lásku k aktívnemu životnému štýlu. Biele a príliš ľahké tapety nebudú praktické z dôvodu dobrej viditeľnosti nečistôt a poškodenia.

3. Pre deti od 5 do 8 rokov sú tzv tréning tapety, napríklad abeceda, čísla, obľúbené druhy rastlín a živočíchov.

4. Pre staršie deti je potrebné brať do úvahy ich želania. Ale na podvedomí, farba tapety by mala povzbudiť dieťa k štúdiu, tvorivým koníčkom, vedeckým objavom. Predpokladá sa, že jasné farby fialovej farby sú ideálne pre školákov.

Ak je miestnosť zbavená dostatku prirodzeného svetla, jasnejšie a zábavnejšie pomôže jej tapety pastelové tóny. A v dobre osvetlených miestnostiach môžu byť steny vyrobené s tmavými farbami. V tomto prípade je pre detskú izbu prijateľný aj čierny a biely interiér.

S červenou a oranžovou farbou je potrebné experimentovať s mimoriadnou opatrnosťou, pretože môže negatívne ovplyvniť duševný stav, spôsobiť bolesti hlavy a nepokojný spánok. Modrá, naopak, môže tlmiť bolesť, ale zároveň môže spôsobiť nepríjemnú únavu. To znamená, že nasýtená modrá sa má používať v miernom množstve a riediť inými, ľahšími odtieňmi.

Žlté tóny, ako slnko, naplnia miestnosť a zvyšujú náladu. Zelená farba normalizuje dýchanie, tlak, ostrosť zraku, bojuje s nespavosťou, podporuje koncentráciu pozornosti.
Chlapci a dievčatá

Tradične rodičia radšej vyberajú modré pre malé deti a dievčatá – ružové. V dnešnej dobe sa dizajnové koncepty trochu zmenili.

Najčastejšie sú steny zdobené v rôznych farbách. Napríklad, jasný prízvuk je umiestnený na stenu v blízkosti hernej plochy a zvyšné steny sú ľahšie, vytvárajúc tak nejaký druh zázemia. Buďte opatrní, aby ste sa správali s tapetami, ozdobenými kresbami, pretože príliš škvrnitá naložená ozdoba bude unavovať a utláčať dieťa.

Tak, výber tapiet v detskej izbe, je dôležité urobiť všetko Baby Shop Banaby, aby jeho majiteľ v budúcnosti šťastne trávil čas tu. Mali by byť zbytočné

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s